Šīs privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskajai personai – datu subjektam informāciju par to, kā interneta vietņu coach.agnesepoikane.com un
www.agnesepoikane.com (turpmāk – vietnes) īpašniece – saimnieciskās darbības veicēja Agnese Poikāne-Pučoka (turpmāk – “SDV” vai “mēs”) – pārvalda, apstrādā un glabā personas datus, kas iesniegti vietnes pakalpojumu sniegšanas kontekstā.

Personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu.

Identificējama fiziska persona ir tāda, kuru var tieši vai netieši identificēt, jo īpaši atsaucoties uz identifikatoru, piemēram, minētās personas vārdu, uzvārdu, identifikācijas numuru, atrašanās vietas datiem, tiešsaistes identifikatoru vai vienu vai vairākiem minētajai fiziskajai personai raksturīgiem fiziskās, fizioloģiskās, ģenētiskās, garīgās, ekonomiskās, kultūras vai sociālās identitātes faktoriem.

Piekrišana

Aizpildot kontaktinformācijas veidlapu vietnē coach.agnesepoikane.com un www.agnesepoikane.com, Jūs piekrītat un pieņemat to, ka mēs varam apkopot, apstrādāt, uzglabāt un/vai izmantot Jūsu personas datus, kas iesniegti saskaņā ar privātuma politikā izklāstītajiem noteikumiem.

Mēs pieņemam, ka pirms mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas vai kļūstot par mūsu klientu vai sadarbības partneri, Jūs esat izlasījuši mūsu privātuma politiku un skaidri un nepārprotami izsakāt piekrišanu savu datu apstrādei.

Sniedzot savu piekrišanu, Jums tiek saglabātas tiesības uz jūsu uzkrāto personas datu labošanu un/vai dzēšanu. Lai pieprasītu savu datu labošanu vai dzēšanu,  lūdzam sazināties ar mums, saziņai izmantojot vietnēs pieejamās kontaktformas (coach.agnesepoikane.com un
www.agnesepoikane.com). Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts 30 dienu laikā.

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir Jūsu piekrišana un/vai līgumsaistību izpilde ar Jums, kā arī SDV leģitīmā (likumīgā) interese. ​

Jūsu ievadītie dati mūsu serveros tiks saglabāti tik ilgi, kamēr mēs nekonstatēsim, ka mums tie vairs nav nepieciešami, vai arī nebūsim saņēmuši Jūsu pieprasījumu dzēst šos datus. Informācija par līgumu izpildi un maksājumu veikšanu tiek uzglabāta saskaņā ar normatīvo aktu prasībām.

Kādus personas datus mēs apstrādājam un kāpēc?

  • Līgumu noslēgšanai un līguma izpildei

Lai noslēgtu līgumu un izpildītu līguma nosacījumus, mums nepieciešama precīza un patiesa informācija par klientu vai sadarbības partneri: pakalpojuma saņēmēja vai sniedzēja vārds un uzvārds vai uzņēmuma nosaukums, personas kods vai uzņēmuma reģistrācijas numurs, adrese, banka, bankas kods un konta numurs. Atsevišķos gadījumos – arī e-pasta adrese un/vai tālruņa numurs.

Mēs varam nosūtīt Jūsu personas datus bankām, valsts institūcijām (galvenokārt, Valsts ieņēmumu dienestam), juridiskajiem un finanšu konsultantiem.

Mēs nesaglabājam informāciju, kas skar maksājumu detaļas (bankas konta vai kredītkartes numurs vai tās derīguma termiņš, bankas kods u.tml.).

  • Publicitātes nodrošināšanai

Publicitātes nolūkā mēs varam apstrādāt un publicēt bildes, video u.tml. materiālus no publiskajiem pasākumiem, kuros SDV uzstājas ar lekcijām, meistarklasēm u.tml. SDV interneta vietnēs un sociālo tīklu profilos var tikt publicēta informācija, bildes un video materiāli no minētajiem pasākumiem.

  • Komunikācijas ar klientiem nodrošināšanai

Mēs izmantojam vietnes kontaktveidlapā norādīto e-pasta adresi, lai sniegtu Jums atbildi uz Jūsu jautājumu.

Sīkdatņu (jeb cookies) izmantošana

Sīkdatnes ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni.

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu vietnes. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu, un dati par jūsu navigāciju netiek izpausti trešajām personām.

SDV pārraudzībā esošajās vietnēs tiek izmantots tīmekļa analītikas pakalpojums Google Analytics. Informācija, ko šī sīkdatne ģenerē Jūsu vietnes lietojuma laikā, tiek nosūtīta un uzglabāta uz Google serveriem. Mēs analizējam Google Analytics iegūto informāciju ar mērķi pilnveidot mūsu vietņu saturu. Šie dati ļauj mums iegūt informāciju par to, kāda informācija ir svarīga mūsu vietņu apmeklētājiem, kādas ierīces un pārlūkprogrammu viņi izmanto, no kāda reģiona nāk apmeklētāji, un kādu saturu vislabprātāk lasa.

Vietņu apmeklētājs jebkurā laikā var pārtraukt datu vākšanu Google Analytics, kā tas ir aprakstīts šeit.

Sīkāku informāciju par Google Analytics sīkdatnēm var iegūt šeit.

Vietņu funkcionalitātes nodrošināšanai vietnēs tiek izmantotas WordPress.com sīkdatnes. Sīkāku informāciju par WordPress politiku attiecībā uz sīkdatnēm var lasīt šeit.

Jūsu informācijas drošība

Mums ir ļoti svarīgs Jūsu datu privātums un drošība. Mēs izmantojam visus mūsu rīcībā esošos tehniskos un fiziskos drošības mērus, lai izvairītos no datu pazušanas, ļaunprātīgas izmantošanas vai to nodošanas trešajām personām. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka neviena datu pārsūtīšana internetā nav pilnīgi droša, tāpēc mēs nevaram nodrošināt vai garantēt pilnīgu Jūsu datu drošību.​​

SDV nepārdos, neizīrēs un neizpaudīs trešajām personām tā rīcībā esošo klientu un viņu kontaktu sarakstu.

Lūgums ņemt vērā, ka vietnes var saturēt saites uz citām lapām, kas nav SDV pārziņā. SDV nav atbildīgs par citu mājas lapu privātuma politikām un aicina iepazīties ar šo attiecīgo mājas lapu privātuma politiku.

Izmaiņas mūsu privātuma politikā

Mēs regulāri pārskatām savu privātuma politiku. Šī privātuma politika ir atjaunināta 2019. gada 14. jūnijā.

Izmantojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat tam, ka mēs apstrādājam informāciju iepriekš minētajā kārtībā un nolūkā.