TOP 10 lasītākie raksti (2018)

Piedāvāju atskatīties uz 2018. gadā lasītākajiem ierakstiem blogā agnesepoikane.com! Interesanti, ka vairums lasītāju atgriežas manā blogā, lai gūtu iedvesmu ne tikai lasīšanai, bet arī sportiskajām aktivitātēm.

Sporta entuziastus aicinu pievienoties bloga ennea.agnesepoikane.com sekotāju pulkam, kur 2019. gadā solās būt daudz vērtīgas informācijas par personīgo izaugsmi un sportistu mentālo sagatavošanu. Izmantojiet arī iespēju pieteikties individuālajām konsultācijām un/vai koučsesijām!

Savukārt šajā blogā un Instagram profilā 2019. gadā jūs priecēs kvalitatīvi grāmatu saraksti par dažādām tēmām (sports, personīgā izaugsme, ieradumu maiņa, motivācija, kopiraitings u.c.), iedvesmojoši citāti, kā arī krāšņas fotogrāfijas no grāmatmīļa un sporta entuziasta dzīves.

Bet tagad – TOP 10!

10. vieta

Atsauksme par B.Pomselas un T.D.Hansena grāmatu “Es biju tikai sekretāre”

Reiha propagandas ministra Jozefa Gebelsa bijušās sekretāres Brunhildes Pomselas (Brunhilde Pomsel) atmiņu stāstījums, kas spilgti parāda, pie kā var novest politiskā vienaldzība, ignorance un egoisms.

9. vieta

Platformas Goodreads analīze ierakstā “Vai iespējams uzturēt kārtību grāmatu plauktā?”

“Soli pa solim” instrukcija par to, kā organizēt personīgās bibliotēkas grāmatu uzskaiti, izmantojot Goodreads platformu.

8. vieta

Ultra pārgājiena “Olimpa izaicinājums” apraksts (1. daļa)

Personīgās pieredzes stāsts par to, kā 9 dienās ar -padsmit kilogramu smagu mugursomu plecos nostaigāt vairāk nekā 228 km pa Kipras kalniem un ielejām.

Par gatavošanos un ekipējuma iegādi.

7. vieta

Atsauksme par H.Heses grāmatu “Stepes vilks”

Ļoti vecs ieraksts, bet joprojām viens no meklētākajiem un populārākajiem bloga ierakstiem.

6. vieta

Atsauksme par Ē.Fromma grāmatu “Mīlestības māksla”

Arī vairākus gadus vecs ieraksts, bet joprojām nezaudē savu aktualitāti. Un ne velti, jo mīlestības tēma, šķiet, ir aktuāla vienmēr.

5. vieta

Ieraksts “Tīrot garšvielu skapi, tīrīju arī prātu”

Atklāts pieredzes stāsts par to, kā un kāpēc es nonācu līdz minimālismam. Par sevis izprašanu, atbrīvošanos no ārējām ietekmēm un iekšējā miera atgūšanu.

4. vieta

Ultra pārgājiena “Olimpa izaicinājums” apraksts (2. daļa)

Personīgās pieredzes stāsts par to, kā 9 dienās ar -padsmit kilogramu smagu mugursomu plecos nostaigāt vairāk nekā 228 km pa Kipras kalniem un ielejām.

Stāsta otrā daļa – par traumām, gribasspēka pārbaudi un komandas nozīmi.

3. vieta

Gājiena par godu Latvijai “99 km/18 h” apraksts

Mans pirmais ultra piedzīvojums, kas joprojām raisa vissiltākās un vismīļākās atmiņas. Stāsts par mani un manu Latviju.

2. vieta

Atskats uz pārgājienu “Līgatne – Sigulda”

Apmēram 30 km garš piedzīvojums ar biedrības “Solis dabā” komandu. Pārgājiens, ar kuru aizsākās mana “atkarība” no šāda veida pasākumiem.

1. vieta

Bea Džonsones grāmatas “Māja bez atkritumiem” apskats  

Absolūts šī gada favorīts bija Bea Džonsones grāmatas “Māja bez atkritumiem” konspekts prāta kartes jeb mind map formātā. Ērto mind map formātu pozitīvi novērtēja arī bloga lasītāji.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *