10 citāti no J.Rubeņa grāmatas “Viņa un Viņš”

Categories CITĀTI

Mīlestībā ir sekss, domas un mūžība.

Patiesas attiecības vienmēr ir ne tikai divu ķermeņu, bet arī divu dvēseļu attiecības.

[..] neuzrādiet cilvēkam viņa problēmas, ja nespējat vienlaikus parādīt viņa iespējas!

Es mīlu šo cilvēku, kaut nepazīstu, un vēl nav īsti noskaidrojies, vai spēšu un gribēšu šo cilvēku mīlēt, ja pazīšu. Dziļuma atklāšanai vajadzīgs laiks.

Attiecībās mēdz parādīties apātija un apnikums, ja neatklājam to plašo daudzveidību, dziļumu. Ja to spējam, tad ar vienu cilvēku, ar vienām attiecībām ir pietiekami. Pietrūkstot dziļumam, nepietiek arī ar simt attiecībām.

Visbiežāk ļaunums nāk nevis no ārpuses, bet no nesaprastas iekšējās dzīves.

Briedums nozīmē nemeklēt citus vainīgos, bet pašam uzņemties atbildību par savu dzīvi. Turklāt šajā brīdī patiešām nav neviena cita vainīgā. Tavas dzīves krīzi izraisa pārveides process, kas notiek tevī.

Ja tavs garīgums pieprasa iznīcināt pusi pasaules, tu kaut ko neesi sapratis.

Ļoti svarīgi saprast, ka es varu sākt tikai no tās vietas, kur esmu. Un tā ir šī vieta. Vieta, kurā atrodos šinī mirklī, ir pietiekami laba, lai es varētu īstenot savas dzīves uzdevumus tieši šeit.

Krīzes vienmēr norāda uz to, ka kaut kas ir jāmaina – vai nu izturēšanās veids, vai mūsu izveidotās drošības sistēmas, vai vērtības. Notiek pavērsiens no ārpuses uz iekšpusi. Mums jāmācās uzņemties atbildību par savu dzīvi citā veidā. Prāts bieži zina, ka kaut kas ir jāmaina, taču cilvēks to nedara. Tas parāda, ka patiesām pārmaiņām nepieciešama pacietība un drosme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *