Росс и Катрин Петрас “Цель кажется недостижимой, пока она не достигнута”

Autores foto

Autores foto

Grāmatas sastādītāji ir Amerikā dzīvojošie Ross un Ketrina Pertas, brālis un māsa, kuri aizraujas ar pazīstamu un sabiedrībā populāru cilvēku citātu un domu graudu apkopošanu grāmatās un kalendāros. Parasti katra viņu grāmata veltīta kādai noteiktai tēmai, tā, piemēram, šajā konkrētajā grāmatā apkopoti vairāku desmitu sabiedrībā zināmu cilvēku izteicieni par motivāciju un savu mērķu sasniegšanu.

Kopumā grāmata ir laba, turklāt var kalpot kā lieliska dāvana tuviniekiem, draugiem un/vai kolēģiem! Man patīk, ka tā no lasītāja neprasa, lai tiktu izlasīta no vāka līdz vākam vienā piegājienā, gluži pretēji – tā ir lieliska lasāmviela un „šķirstāmviela” brīžiem, kad jūties saguris/pārstrādājies/zaudējis spēkus. Tādās situācijās tā sapurina un uzlādē ar krietnu enerģijas devu, bet citu cilvēku pieredze iedvesmo, dod apņēmību un vēlmi strādāt, kā arī palīdz koncentrēt domas uz veicamajiem darbiem visas dienas garumā. Man, piemēram, ļoti patīk sākt savus rītus ar šīs grāmatas šķirstīšanu un nejauši izvēlētu citātu lasīšanu!

Autores foto

Autores foto

Atsevišķi jāpiemin grāmatas dizains – man ļoti patīk, kā ir noformēts izdevums krievu valodā, proti, gandrīz katram citātam ir atvēlēta atsevišķa lappuse (retos gadījumos vienā lappusē ievietoti divi citāti), kas grāmatu padara ne tikai viegli un ātri lasāmu, bet arī vizuāli baudāmu. Ir sajūta, ka katra grāmatas lappuse var brīvi elpot un, neraugoties uz paprāvo grāmatā iekļauto citātu skaitu, nerodas „saspiestības” sajūta vai sajūta, ka dzīves pamācību ir par daudz!


Autors, nosaukums: Росс и Катрин Петрас “Цель кажется недостижимой, пока она не достигнута.”  Мотивация для мечтателей и творцов.”

Oriģinālvalodā: “It Always Seems Impossible Until It’s Done: Motivation for Dreamers & Doers” by Kathryn Petras and Ross Petras

Izdevniecība: Манн, Иванов и Фербер (РФ)

ISBN: 9785000573020

Publicēšanas gads: 2015

Lappušu skaits: 432

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

You may also like...