Šopaholiķes piedzīvojumi – pēdējais cēliens

Skaistās un saulainās vasaras dienas izmantoju, lai gozētos pludmalē ar grāmatu rokās. Šovasar manā pludmales somā vienu pēc otras nomaina Sofijas Kinselas grāmatas par šopaholiķi. Beidzot esmu izlasījusi arī pēdējās trīs grāmatas no šīs sērijas:

“Шопоголик и сестра”

“Шопоголик и бэби”

“Минни Шопоголик”  

Pie galvenās varones Rebekas izdarībām jau esmu pieradusi un principā šīs grāmatas mani nespēj ne pārsteigt, ne izbrīnīt, tajā pašā laikā tās neliek arī vilties – joprojām gaišs un dzirkstošs humors caurvij ikvienu grāmatas lappusi. Bet kaut kur sirds dziļumos esmu laimīga, ka šī grāmatu sērija beidzot ir noslēgusies, jo varēšu savu uzmanību koncentrēt uz citu lasāmvielu.

Attēls no interneta

Attēls no interneta

Tās dāmas, kuras kaut kad ir lasījušas kādu no pirmajām grāmatām, ceturtās grāmatas nosaukums “Шопоголик и сестра” varētu pārsteigt, jo visās iepriekšējās daļās nekas neliecina par to, ka Rebekai ir vai varētu būt māsa! Izrādās, ka ir, turklāt, pretēji pašai Rebekai, visīstākā skopule, kurai nekas nesagādā lielākas ciešanas, kā bezmērķīga naudas tērēšana un klīšana pa veikaliem. Īstenībā šī varētu būt viena no manām mīļākajām šīs sērijas daļām, pateicoties tieši māsas tēlam, kaut gan visātrāk un ar vislielāko aizrautību izlasīju piekto daļu „Шопоголик и бэби”.

Attiecībā uz māsu, jāatzīmē, ka attiecības ar viņu neveidojas tik viegli un sirsnīgi, kā Rebeka bija gaidījusi. Viņas māsu interesē ekoloģija, veselīgs dzīvesveids, pastaigas svaigā gaisā, akmeņu kolekcionēšana, taupīšana un daudz kas cits, kam nav nekādas saistības ar modi vai iepirkšanos. Bet Rebekas vēlme sadraudzēties un atrast kopīgu valodu ar māsu rada bezgala daudz neveiklu un smieklīgu situāciju.

Rebeka par māsu:

Мы, конечно, не близнецы, но, если приглядеться, очень даже похожи. Вот глаза, например, у нее такие же, как и у меня, только другого цвета и с другим разрезом. И нос у нее был бы точь-в-точь как у меня, если бы не заостренный кончик. А уж волосы вообще не отличишь! Если бы она отрастила свои подлиннее, немного подкрасила и подлечила бальзамом.

“Шопоголик и бэби”, kā jau minēju, ir piektā grāmatu sērijas daļa, un kā liecina tās nosaukums, Rebekas un Lūka ģimenē piesakās bērniņš. Šī viennozīmīgi ir viena no aizraujošākajām grāmatas daļām. Rebekas dzīve izmainās brīdī, kad viņa tiek pierakstīta uz pieņemšanu pie pasaulē pieprasītākās un labākās ginekoloģes-akušeres, kura, kā vēlāk izrādās, ir Lūka bijusī draudzene. Intrigas un scēnas neizpaliek!

Attēls no interneta

Attēls no interneta

“Минни Шопоголик” ir grāmatu sērijas noslēdzošā daļa (vismaz uz doto brīdi izskatās, ka šopaholiķes sērija ir noslēgta) – Rebekai un Lūkam ir skaista, bet bezgala kaprīza meitiņa Minnija, kura iepirkšanos un skaistas lietas mīl tikpat ļoti, cik Rebeka. Principā tā ir Rebekas mini versija ar visām no tā izrietošajām sekām!

Attēls no interneta

Attēls no interneta

Jāatzīstas, ka grāmatu sērija, ko sākotnēji ņēmu rokās ar zināmu skepsi, mani patiešām aizrāva – bija interesanti un man patika!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *