Apstāties un sakārtot

Tāpat kā daudziem, arī man ir nedēļas un mēneši, kad līdz galvai esmu ierakusies darbos, mācībās, treniņos un ikdienas pienākumos, aizmirstot par sevi, savu labsajūtu, mieru un atpūtu, jo gribas taču paspēt izdarīt visu! Neviļus šajā ikdienas steigā mēs apaugam ar vienaldzību, paviršību saskarsmē, citu cilvēku viedokļiem, tajā visā nedaudz pazaudējot sevi.

Tieši tāpēc man ir svarīgi vismaz reizi 4-5 nedēļās izbrīvēt sev vienu nedēļas nogali, kad man nekur nav jābrauc, nekur nav jābūt un nekas nav jādara. Tās ir manas brīvdienas ar sevi! Tas ir laiks, kad varu nedaudz piebremzēt ikdienas skrējienu, lai pārliecinātos, ka ikdienas steigā esmu spējusi saglabāt skaidru vīziju par to, ko gribu sasniegt, jo ir taču tik viegli aplipt ar svešām ietekmēm, svešiem viedokļiem un svešiem mērķiem, ja stingri neturies pie savējiem.

Ja tavā plānotājā netiek ierakstītas tavas prioritātes, tad tur tiks ierakstītas citu cilvēku prioritātes.

/R.Šarma/

Tāpēc manās brīvdienās ir daudz miera un klusuma, daudz sarunu ar sevi, daudz plānošanas un analīzes, daudz apzinātības. Šajās dienās parasti pārskatu savus mērķus, sakārtoju savu dzīvojamo telpu, pārskatu garderobes saturu, iztīru e-pastu un sociālo tīklu profilus, sakārtoju fotogrāfijas u.tml., vienlaicīgi atbrīvojoties no visa, kas kļuvis lieks un tikai rada nevajadzīgu fona troksni. Tas ir laiks, kad varu izskatīt jau paveikto, izvērtēt, vai tiešām viss, ko daru, sniedz man gandarījumu, vai visi projekti, kursi u.tml., kur esmu iesaistīta, veicina manu izaugsmi un/vai sniedz pievienoto vērtību apkārtējai videi/cilvēkiem. Ja nē, tad šis ir laiks, lai pieņemtu lēmumu savu enerģiju un laiku ieguldīt citos projektos!

2

Jā, brīvdienas ir manas laimīgās dienas! 😊

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

You may also like...